Dla dzieci Dla dzieci

Dla dzieci

„Zima w mieście" jest cykliczną akcją skierowaną do dzieci, pozostających w domu w czasie ferii zimowych. Podczas „Zimy w mieście" dzieciaki mogą wziąć udział w bezpłatnych zajęciach przygotowanych przez miasto. Stołeczna Estrada organizuje rozpoczęcie i finał akcji. Jak zwykle bawimy się radośnie i kolorowo. Zima z Estradą to m.in. pokazy iluzjonistyczne i laserowe oraz koncerty gwiazd. W ubiegłych latach podziwialiśmy uczestników programu You Can Dance oraz występy zespołu Feel, Gosi Andrzejewicz i Ewy Farny. Dla miłośników teatru organizujemy warsztaty, kończące się wspólnym spektaklem. Grupy dzieci i młodzieży szkolnej przygotowują widowisko. Efekty tej pracy są następnie prezentowane na scenie przed licznie zgromadzoną publicznością w Sali Kongresowej.


"Lato w mieście" jest cykliczną akcją organizowaną przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy. Każda z dzielnic proponuje dzieciom pozostającym na wakacje w stolicy różnego rodzaju atrakcje. Imprezę inauguracyjną i finałową akcji przygotowuje od lat Stołeczna Estrada.
Dmuchane zamki, ścianka do wspinaczki, malowanie buziek, morze kolorowych piłeczek to tylko nieliczne z przygotowywanych przez nas atrakcji. Na każdej z naszych imprez można posłuchać występów gwiazd zarówno polskich jak i zagranicznych, wziąć udział w różnorodnych warsztatach, czy wygrać nagrody w konkursach. Dla uczestników „Lata w mieście" finał jest doskonałym momentem, żeby zaprezentować umiejętności nabyte podczas prowadzonych w trakcie akcji zajęć.
Wakacyjne imprezy to wspaniała okazja, żeby spędzić wolny czas z dzieckiem w aktywny, urozmaicony sposób. Lato to czas szalonych pomysłów, a Stołeczna Estrada uwielbia zaskakiwać swoją publiczność.


Dzień Dziecka to dla naszych najmłodszych dzień szczególny. Mając to na uwadze, dokładamy wszelkich starań by dzieci czuły się w tym dniu wyjątkowo. Od lat w specjalnie przygotowanych przedstawieniach teatralnych, łączymy zabawę z edukacją. W ostatnich latach impreza nabrała niewyobrażalnego rozmachu. W tym roku zawładniemy całym Parkiem Agrykola oferując maluchom rozrywki, o takich nie śniły!
Ciekawe co nasza specjalistka od imprez dziecięcych – Magda Jedynasiak-Bujakowska – przygotowuje na kolejne edycje imprezy Warszawa Dzieciom... Sprawdźcie to na własnej skórze!