Pełna muzyki i magii zapowiedź lata Wianki nad Wisłą

Gwiazda muzyki elektronicznej na finał Wianków

24 czerwca wieczorem podczas Wianków nad Wisłą wystąpiła ikona muzyki elektronicznej – Afrojack, jeden z najbardziej nowatorskich i rozchwytywanych artystów światowego formatu, nagrodzony Grammy producent, autor tekstów i DJ.

Nick van de Wall aka Afrojack to dziś jedno z najgorętszych i najbardziej wpływowych nazwisk muzyki elektronicznej. Ten młody holenderski artysta odegrał znaczącą rolę w budowaniu popularności muzyki tanecznej. W roku 2011, singlem „Take Over Control”,  szturmem podbił światowe listy przebojów. Hit przez sześć tygodni był numerem jeden na Hot Dance Airline Billboard, a w Stanach Zjednoczonych osiągnął status platyny.

Od tego czasu artysta nieustannie kontynuuje swój sukces, tworząc z największymi gwiazdami muzyki. Owocem współpracy z Davidem Guettą była nagroda Gramy w 2011 roku za remix utworu „Revolver” Madonny. Jest drugim DJ-em na świecie, którego gwiazda znajduje się również w hollywoodzkiej Alei Sławy (Hollywood Walk of Fame).

9 maja 2014 roku ukazał się debiutancki album studyjny artysty zatytułowany „Forget the World”, przy którym gościnnie współpracowały z nim gwiazdy takie jak: Sting, Jared Leto, Wrabel, Wiz Khalifa, Snoop Dogg.

Wszechstronnie utalentowany, wielce kreatywny producent i muzyk nieustannie zaskakuje nowym brzmieniem niezależnie od tego, czy tworzy krążki, czy też produkuje i remiksuje dla takich gwiazd Beyoncé, Pitbull czy Madonna.

Udział Afrojacka w największej i najpopularniejszej warszawskiej imprezie plenerowej to nie lada wydarzenie dla wszystkich uczestników Wianków nad Wisłą i wielka gratka dla miłośników muzyki elektronicznej.

Głównym sponsorem wydarzenia jest firma innogy Polska:

Bardzo cieszymy się, że możemy być partnerem wydarzenia, które uświetni międzynarodowa gwiazda muzyki. Od dłuższego czasu angażujemy się w inicjatywy skierowane do mieszkańców Warszawy. Atrakcje zaplanowane podczas tegorocznych Wianków, z całą pewnością przyciągną nad Wisłę wielu młodych ludzi i sprawią, że 24 czerwca będzie to najbardziej rozświetlone i muzyczne miejsce na mapie Warszawy – komentuje Janusz Moroz, Członek Zarządu innogy Polska.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Organizatorem imprezy jest Stołeczna Estrada, Instytucja Kultury Miasta Stołecznego Warszawy.

22. edycja Wianków nad Wisłą odbędzie się dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy.

Sponsorem Głównym jest: innogy Polska

Partnerem wydarzenia jest: Tyskie, MPWiK oraz LOTTO

Patroni medialni: ESKA, ESKA ROCK, ESKA TV, ESKA TV EXTRA, Gazeta Wyborcza, Co Jest Grane

Szczegóły na stronie  http://www.wawawianki.pl

oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/WiankiWarszawa

Więcej o wydarzeniach organizowanych przez Stołeczną Estradę na: www.estrada.com.pl